🚚 Free delivery from £129.00 of purchase

Kinky hair routine

  1. Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Clean Shampoo 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Clean Shampoo 250 ml

    Gentle Perfect Clean shampoo for soft, thorough cleansing.

    (336)
    £14.28
    £57.12/l
  2. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml

    Pineapple Capillary Milk for curly and frizzy hair.

    (195)
    £20.32
    £81.28/l
  3. Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml

    Styling cream for textured hair, adding definition and hold with a natural finish.

    (181)
    £16.49
    £65.96/l
  4. Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml

    A 250ml anti-dandruff conditioner to leave hair refreshed and flake-free.

    (699)
    £15.38
    £61.52/l
    Out of stock
  5. Les Secrets de Loly Travel set Frizzy hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set Frizzy hair

    Travel Kits for frizzy hair

    (28)
    £36.37
    £90.92/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara