🚚 Free delivery from £129.00 of purchase

Routines

  1. Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml

    Lightweight hair jelly to define and enhance curly, wavy and coily hair.

    (1467)
    £18.58
    £74.32/l
  2. Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Clean Shampoo 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Clean Shampoo 250 ml

    Gentle Perfect Clean shampoo for soft, thorough cleansing.

    (336)
    £14.28
    £57.12/l
  3. Organic Vegan
    Les Secrets de Loly Démêler Conditioner cream 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Démêler Conditioner cream 250 ml

    Infused with sweet almond protein oligopeptides, this conditioner gently detangles, protects hair fibres and enhances curl definition for stronger, more elastic coils that resist breakage.

    (271)
    £16.16
    £64.64/l
  4. Organic Vegan
    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-in Kurl Potion Superfood Milk 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-in Kurl Potion Superfood Milk 250ml

    Powerful Revitalizing and Ultra-Hydrating Complex to define and structure textured hair. It's areal revelation for natural Curls, adding volume, lightness and shine.

    (437)
    £20.21
    £80.84/l
  5. Les Secrets de Loly Define Bubble Kurl detangling spray for children 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Define Bubble Kurl detangling spray for children 250 ml

    Gentle detangling spray for kids’ hair, making knots a breeze to smooth out.

    (24)
    £14.96
    £59.84/l
  6. Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Detangle Bubble Smooth Conditioner for children 250 ml

    A gentle children’s conditioner for soft, tangle-free hair.

    (14)
    £13.08
    £52.32/l
  7. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Hyalu Fusion Mask Curls Activator 300ml

    A gel-mask with a slippery, melting texture to activate your Curls and provide all the Hydration you need.

    (99)
    £23.48
    £78.27/l
  8. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml

    Pineapple Capillary Milk for curly and frizzy hair.

    (195)
    £20.32
    £81.28/l
  9. Les Secrets de Loly Clean Care Fusion shampoo-cream 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Clean Care Fusion shampoo-cream 250 ml

    A cleansing co-wash that gently washes hair while delivering nourishing care from the very first step of your routine.

    (66)
    £15.38
    £61.52/l
  10. Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml

    Styling cream for textured hair, adding definition and hold with a natural finish.

    (181)
    £16.49
    £65.96/l
  11. Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Démêler Pink Paradise conditioner 250 ml

    A 250ml anti-dandruff conditioner to leave hair refreshed and flake-free.

    (699)
    £15.38
    £61.52/l
    Out of stock
  12. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml

    Leave-in conditioner to deeply hydrate and define curls without rinsing.

    (542)
    £18.18
    £72.72/l
  13. Organic Vegan
    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Match Shampoo 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Nettoyer Perfect Match Shampoo 250ml

    Cleanses hair thoroughly and is suitable for all types of Curls. Curls regain their lightness, shine and softness without being stripped of their natural sebum or even weighed down.

    (388)
    £15.94
    £63.76/l
    Out of stock
  14. Les Secrets de Loly Travel set Frizzy hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set Frizzy hair

    Travel Kits for frizzy hair

    (28)
    £36.37
    £90.92/l
    Out of stock
  15. Les Secrets de Loly Travel set Curly hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set Curly hair

    Curly hair travel Kits

    (69)
    £35.30
    £88.25/l
    Out of stock
  16. Les Secrets de Loly Travel set Wavy hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set Wavy hair

    Wavy hair travel Kits

    (71)
    £35.30
    £88.25/l
    Out of stock
  17. Les Secrets de Loly Travel set for curly hair
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Travel set for curly hair

    Curly hair travel Kits

    (273)
    £35.30
    £88.25/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara