🚚 Free delivery from £129.00 of purchase

Organic Bee Products

  1. New Organic
    Nutreov Stim Royal Royal Jelly 4200 mg Ultra Concentrated Organic 10 ampoules
    Nutreov

    Nutreov Stim Royal Royal Jelly 4200 mg Ultra Concentrated Organic 10 ampoules

    Boosts natural defences and vitality with organic royal jelly rich in 10-HDA, vitamins and minerals.

    (0)
    £16.90
    £112.67/l
  2. Organic
    Santarome Royal Jelly 2500 MG Bioes 20 ampulas
    Santarome

    Santarome Royal Jelly 2500 MG Bioes 20 ampulas

    Ultra concentrated Immunity food supplement with Royal Jelly and honey.
    (0)
    £17.02
    £85.10/l
  3. Propolia Organic Propolis Gums Agave Ginger Lemon 45g
    Propolia

    Propolia Organic Propolis Gums Agave Ginger Lemon 45g

    Propolis Gum 
    Agave Syrup, Ginger and Lemon flavour
    Dietary supplement 

    (3)
    £6.59
    £146.44/kg
  4. Organic Made in France
    Propolia Bioes Cool Effect Lip Balms Complètement Givré 6g
    Propolia

    Propolia Bioes Cool Effect Lip Balms Complètement Givré 6g

    A surprisingly gentle organic balm with a touch of menthol for a refreshing, plumping effect!

    (0)
    £9.84
    £1,640.00/kg
  5. Organic
    Herbalgem Propolis Broad Spectrum Organic Spray 15ml
    Herbalgem

    Herbalgem Propolis Broad Spectrum Organic Spray 15ml

    Organic Propolis boosts our immune system, protecting from external agressions

    (5)
    £7.68
    £512.00/l
    Out of stock
  6. Propolia Gums With Propolis Honey And Organic Propolis 45 g
    Propolia

    Propolia Gums With Propolis Honey And Organic Propolis 45 g

    Propolis Gum 
    Organic Propolis and honey flavour 
    Dietary supplement 

    (5)
    £8.03
    £178.44/kg
    Out of stock
  7. Organic Made in France
    Superdiet Royal Jelly 3000mg Bioes 20 ampulas
    Superdiet

    Superdiet Royal Jelly 3000mg Bioes 20 ampulas

    Superdiet has developed this food supplement with a patented composition and manufacturing process ORGANIC ROYAL JELLY.

    (1)
    £19.14
    £63.80/l
    Out of stock
  8. Organic
    Phyto-Actif Organic green propolis 400 mg standardised in artepilline-C 60 capsules
    Phyto-Actif

    Phyto-Actif Organic green propolis 400 mg standardised in artepilline-C 60 capsules

    Propolis is a synergy of around 300 components. Green propolis is characterised by its high concentration of terpenes and a unique polyphenol, a marker of its quality: Artépilline-C

    (0)
    £17.54
    £292.33/kg
    Out of stock
  9. Organic
    Santarome Ruche Royale Royal Jelly 1000 MG Bioes 20 ampulas
    Santarome

    Santarome Ruche Royale Royal Jelly 1000 MG Bioes 20 ampulas

    Ultra concentrated Immunity food supplement with Royal Jelly and honey.
    (0)
    £10.90
    £54.50/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara