🚚 Free delivery from £129.00 of purchase

Styling

  1. Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Curl boost hair jelly 250 ml

    Lightweight hair jelly to define and enhance curly, wavy and coily hair.

    (1467)
    £18.58
    £74.32/l
  2. Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Curl glow finishing multi-protection serum 100 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Soigner et renforcer Curl glow finishing multi-protection serum 100 ml

    A multi-protective finishing serum for defined, glowing curls.

    (52)
    £20.32
    £203.20/l
  3. Les Secrets de Loly Define Bubble Kurl detangling spray for children 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Define Bubble Kurl detangling spray for children 250 ml

    Gentle detangling spray for kids’ hair, making knots a breeze to smooth out.

    (24)
    £14.96
    £59.84/l
  4. Les Secrets de Loly Définir Cloud Fusion Capillary Mousse 200ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Cloud Fusion Capillary Mousse 200ml

    This airy hair mousse adds volume and hold to the Curls, while protecting your hair from heat damage.

    (127)
    £19.91
    £99.55/l
  5. Les Secrets de Loly Définir Sleek & Slay 2-in-1 styling and fixing balm 200 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Sleek & Slay 2-in-1 styling and fixing balm 200 ml

    This 2-in-1 styling balm delivers long-lasting hold, protects against breakage and nourishes hair with moringa, chia and sacha inchi oils.

    (18)
    £21.97
    £109.85/l
  6. Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Définir Magic Twist styling cream 250 ml

    Styling cream for textured hair, adding definition and hold with a natural finish.

    (181)
    £16.49
    £65.96/l
  7. Les Secrets de Loly Hair brush
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hair brush

    Leave-in conditioner to hydrate and sculpt.

    (307)
    £19.96
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara