🚚 Free delivery from £129.00 of purchase

Leave-In

  1. Organic Vegan
    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-in Kurl Potion Superfood Milk 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-in Kurl Potion Superfood Milk 250ml

    Powerful Revitalizing and Ultra-Hydrating Complex to define and structure textured hair. It's areal revelation for natural Curls, adding volume, lightness and shine.

    (437)
    £20.21
    £80.84/l
  2. Les Secrets de Loly Care and Strengthen Kurl Hero anti-hair loss serum 50 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Care and Strengthen Kurl Hero anti-hair loss serum 50 ml

    Helps reduce hair loss while stimulating growth and strengthening hair fibres with a targeted active complex.

    (12)
    £31.99
    £639.80/l
  3. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Pineapple Smoothie 250ml

    Pineapple Capillary Milk for curly and frizzy hair.

    (195)
    £20.32
    £81.28/l
  4. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Vanilla Ylang-Ylang Smoothie 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Vanilla Ylang-Ylang Smoothie 250 ml

    A nourishing hair milk to hydrate and soften textured hair.

    (285)
    £20.32
    £81.28/l
  5. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Licthi-Mure Smoothie 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Licthi-Mure Smoothie 250ml

    Capillary milk to nourish and hydrate textured hair.

    (260)
    £20.32
    £81.28/l
    Out of stock
  6. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Leave-In Kurl Nectar Conditioner 250 ml

    Leave-in conditioner to deeply hydrate and define curls without rinsing.

    (542)
    £18.18
    £72.72/l
  7. Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Kurl Fusion Multi-texture Gel-Cream 250ml
    Les Secrets de Loly

    Les Secrets de Loly Hydrater et Nourrir Kurl Fusion Multi-texture Gel-Cream 250ml

    Formulated with 98.2% natural ingredients, this multi-texture gel cream combines the nutrition of a milk, the hydration of a gel and the styling of a gel.

    (297)
    £19.25
    £77.00/l
    Out of stock
Your shortcut to self-care!
Sign up for our free newsletter and unlock early access to offers, expert tips and product drops — just for subscribers.

First Name
Email

The data transmitted via this form is processed by EASYPARAPHARMACIE ("EASYPARA") in its capacity of a data controller, for the purpose of managing your EASYPARA account. Your data may also be used, subject to your express consent, for you to receive personalised commercial information by e-mail relating to the activities and products marketed by EASYPARA.
You have the right to file a complaint with the competent supervisory authority, to define requirements concerning the conservation, deletion and communication of your data after your death, as well as a right of access, rectification, deletion, limitation, portability and opposition on legitimate grounds of personal data related to you. To exercise any of these rights, please send your request by e-mail to the following address: donneespersonnelles@easyparapharmacie.com or by post to: EASYPARA - Data Protection Officer - Protection des données personnelles - 47 Boulevard René Cassin - 06200 Nice - FRANCE.
For more information on processing of your personal data, please consult our EASYPARA personal data processing policy.

My items (0)

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara

Shipping within 24 hours

Secured payment

4.5 / 5
Read all reviews on Easypara