VICHY
-
-17%
VichyVichy Dercos Anti-Dandruff Detangling Treatment Shampoo 200ml
2-in-1 anti-dandruff detangling shampoo that helps rebalance the microbiome and eliminates 100% of visible dandruff from the 1st application
£10.08 £12.08£50.40/l -
VichyVichy Anti-odour de-transpirant for excessive perspiration 50ml
Excessive Sweating? Discover the 96-hour anti-odour de-transpirant with anti-bacterial active ingredients.
£9.34 -
Made in France
VichyVichy Neovadiol Redensifying Revitalizing Menopause Night Cream 50ml
VICHY Neovadiol peri-menopause night cream targets loss of density and smoothes your features.
£34.87£697.40/l -
VichyVichy Capital Soleil UV-Age Daily Fluide Anti-photo Vieillissement SPF50+ 80ml
Vichy UV-Age SPF50 Tinted fluid protects your skin from photoaging, UVA, UVB, free radicals and pollution.
£34.13£426.62/l -
Made in France
VichyVichy Anti-Perspirant Roll-On 48h Anti-stains 50ml
VICHY Man is a new anti-stain antiperspirant, efficient for 48 hours.
£8.32£166.40/l -
VichyVichy Deodorants Anti-odour Roll-on Man 96h 50ml
Vichy Man Anti-odour de-perspirant has a 96-hour efficiency.
£9.34 -
Made in France
VichyVichy Neovadiol Anti Dark Spot Redensifying Cream SPF50 50ml
Compensates for the visible impact of menopause and sun exposure on the skin by improving its appearance
£36.26£725.20/l -
VichyVichy Capital Soleil Invisible Cellular Protection Oil SPF30 200 ml
A lightweight invisible dry oil with SPF30 for cellular protection.
£19.79£98.95/l -
VichyVichy Liftactiv Supreme Day Cream Anti-Ageing Pro-Collagen SPF50 50 ml
Vichy’s anti-ageing day cream with SPF 50 boosts collagen for firmer, protected skin.
£57.00£1,140.00/l -
VichyVichy Mineral 89 Lightweight 72-hour hydration day cream 40 ml
Deeply hydrate skin for up to 72 hours with pure hyaluronic acid, vitamins and squalane to strengthen its protective barrier.
£20.80£520.00/l -
Made in France
VichyVichy Man Invisible Resist Anti-perspirant Roll On Deodorant 72h Sensitive Skin 50ml
Regulates excessive perspiration.
£9.34£186.80/l -
Made in France
-
VichyVichy Glow boosting face gel for hydration and radiance 50 ml
Boosts all 16 collagen types for a radiant, 24-hour hydrated glow and visibly firmer, smoother skin.
£28.24£564.80/l -
VichyVichy Mineral 89 Sorbet cream 48-hour hydration matte finish 40 ml
Providing 48-hour deep hydration for oily skin, this lightweight matte cream delivers an instant freshness boost.
£20.80£520.00/l -
Made in France
VichyVichy Longevity Revitalising day cream refill 50ml
Revitalising day cream refill£52.49£1,049.80/l -
Made in France